Миттєві кредити без довідки про доходи

В наш час людство звикло до того, що всі транзакції проводяться максимально швидко, і багато хто хотів би, щоб так само швидко можна було б отримати кредит прямо в режимі онлайн без всяких довідок про доходи.

fin-creditІ чи взагалі є реальністю отримання готівкового кредиту з процедурою оформлення 15-20 хвилин, коли не потрібна довідка про власні доходи? В наш час такий варіант позики – реальність, кожен бажаючий може отримати кредит без довідки про доходи від мікрофінансових організацій.

Уявимо, що в якому-небудь місті ви приходите в банк з метою отримати гроші в кредит. Скоріше за все, першим питання до вас буде наявність довідки про доходи з вашого основного місця роботи. А що ж роботи, якщо ви не маєте такої довідки? Адже зовсім не обов’язково працювати в якійсь організації – ви можете займатися домашнім господарством, бути фрілансером, жити на гроші, що надходять за здачу житла в оренду і тому подібне. Якраз для таких випадків і призначений моментальний кредит готівкою, для отримання якого вам потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код, що ми можете замовити в багатьох кредитних компаніях.

Більшість таких компаній у клієнтів, які бажають отримати таку позику, вимагають:

  • Бути громадянином України;
  • На момент отримання позики вам має виповнитись 18 або 21 рік;
  • Мати з собою паспорт громадянина України;
  • Пред’явити власний ідентифікаційний код.

Сама по собі така мікропозика готівкою – це умовно готівка. При виборі такого варіанта так чи інакше гроші вам будуть видані у безготівковій формі на вашу картку. В більшості випадків оформлення такої позики займає від 10 хвилин до півгодини. При цьому, частіше за все, ви маєте можливість отримати позику навіть у святкові і вихідні дні цілодобово.

Оформлення мікропозик такого типу в більшості українських компаній обмежується наданням лише контактних та паспортних даних, при цьому не потрібно ніяких довідок про доходи чи інших нотаріально засвідчених документів. Кредити умовно готівкою – на банківську карту – видаються одразу ж після розгляду наданих документів, що у більшості випадків займає в середньому 15 хвилин.

При цьому не виникає ніяких вимог, пов’язаних з віком позичальника, єдине – він повинен бути повнолітнім. Таким чином, оформлення миттєвого кредиту доступне для будь-якого громадянина України, який має банківську картку та доступ до мережі Інтернет.

Материалы по теме: